DİL SEÇENEKLERİ ¬ COPYRIGHT ©2013 ¬ ADSER DERİ ¬ BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR
TASARIM VE YAZILIM - GLOBAL MEDYA

HAKKIMIZDA

Gücünü doğadan alan Asder Deri Giyim, moda yaratan sektörün öncü firmasıdır.

Asder Deri Giyim modayı ve gelişmeleri yakından takip ederek, ayrıcalıklı ve değişik ürünleri alıcısına ulaştırır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uluslar arası standartlarda ürünler satışa sunar.

Firmamız 1986 yılından bu yana deri giyim sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Zeytinburnu'nda toplam 1000 m2 3 katlı fabrikamızda konusunda uzman kadromuzla kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktayız.

Ayrıca firmamıza bağlı stilistlerimizle yeni kreasyonlar hazırlamaktayız. Kreasyonumuz genç , ortayaş ve üstü olmak üzere hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin isteğine görede modeller hazırlıyoruz.

Ürünlerimizi kendimize ait Zeytinburnu mağazamızda satışa sunuyoruz. Üretimimizde kullandığımız derileri İtalya ve Yurtiçinden temin ediyoruz. Özel özgün aksesuarları, hassas dikiş kalitesi, model zenginliği ile kendi stilini oluşturan firmamız, ihracatını başta Rusya olmak üzere, Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik devletleri'ne yapmaktadır.

Asder Deri olarak asıl gayemiz, deri piyasasında kısa vadede kaliteli üretici imajımızı yerleştirmek, uzun vadede ise adından sıkça bahsedilen saygın bir marka olmayı hedeflemiştir.

Asder Deri